×

Global Kalite Zirvesine Hoş Geldiniz

Geçirdiğimiz pandemi  süreci nedeniyle zor duruma düşen dünyanın dört bir yanındaki işletmeler, güçlükalmak için dijitalleşiyor. Son derece rekabetçi dijital dünyada kazanmak için birçok kişi yenilikçi ürünler, hizmetler ve çözümler sunma çılgınlığı içinde. 
Bununla birlikte, yeni lansmanların kalitesi çok önemli bir rol oynamaktadır ve küçük sorunlar bile bir işletmenin itibarına mal olabilir. Bu kuruluşları dijital dönüşüme yönlendirmek için Kalite Yönetimine  ve İnovasyona odaklanmaya teşvik ediyor.

GQS,  Global Kalite Zirvesi'ne ev sahipliği yapacak. İnovasyon ,Kalite Yönetimi ve test alanında dünyanın en parlak zihinlerini, küresel işletmelerden İş profesyonellerini, iş liderlerini ve kurumsal firmaları buluşturuyoruz. Bir günlük zirve, iç görüleri paylaşmak, en son trendleri tartışmak, yenilikçi fikirler üretmek ve kalite güvencesi alanındaki zorluklara çözümler bulmak için bir platform olacak.

Bu yılki zirvenin teması, “Pandemi sonrası dönemde işletmeler için dijital dönüşüm ve inovasyonu yönlendirmede Kalite Yönetiminin rolü” olarak belirlendi. Global Kalite Zirvesi - 2022'ye 10'dan fazla açılış konuşmacısı, diğer konuklar ve 500'den fazla katılımcı katılacak. Ana konuşmacılarımız alanında profesyonel kişilerdir ve Kalite Yönetimi ve İnovasyon konusundaki kanıtlanmış deneyimlerini paylaşmak, pandemi sonrası çağda ayakta kalmak için bu değişimden yararlanma konusunda yeni başlayanlarla gelişen işletmelere rehberlik etmek üzere özenle seçilmişlerdir.

×

BAŞVURU İÇİN SON GÜNLER

Dijital Güvenceyle Güçlendirilen İşletmelerin Geleceğini Yeniden Şekillendiriyoruz...